Denná Tlač

Taylor Swift je zničená po tragédii na koncerte, zomrela fanúšička a skolabovali stovky ľudí

Taylor Swift je zničená po tragédii na koncerte, zomrela fanúšička a skolabovali stovky ľudí

Na koncerte americkej speváčky Taylor Swift v brazílskom Rio de Janeiro zomrela v piatok 23-ročná fanúšička Ana Clara Benevides po tom, čo sa jej urobilo zle. Ďalšie stovky ľudí tam skolabovali pre nedostatok vody v rozpálenom kotli štadióna. Informovala TV Joj na svojom portáli Topstar.noviny.sk.

Benevides ešte počas cesty na koncert zdieľala na sociálnej sieti video, v ktorom s nadšením povedala: „Plním si svoj sen“. Zároveň priznala, že si zabudla vziať so sebou šiltovku. Keď dorazila na miesto, musela osem hodín čakať a ochladzovala sa aspoň ovievaním.

Počas live videa bolo na jej záberoch vidno, že okolo 17:00 hod. miestneho času tam teplomer ukazuje 35 stupňov Celzia. Dievčina sa stále ovievala a snažila sa chrániť pred slnkom pod dáždnikom, ktorý držal vedľa nej muž.

Predpokladá sa, že zrejme osem hodín po jej príchode na štadión skolabovala. Záchranári ju odviezli do nemocnice, kde ju, žiaľ, o 20:50 hod. vyhlásili za mŕtvu. Túto informáciu neskôr potvrdila sesternica nebohej dievčiny.

Smrť fanúšičky zasiahla aj speváčku Taylor Swift, ktorá napísala na sociálnej sieti, že je zničená. „Nemôžem uveriť, že píšem tieto slová, ale so zlomeným srdcom hovorím, že sme dnes večer pred mojím koncertom stratili fanúšičku. Ani vám neviem povedať, ako veľmi som z toho zničená. Mám len veľmi málo informácií, okrem toho, že bola neuveriteľne krásna a príliš mladá.“

Fotografiu fanúšičky a viac informácií sa dočítate na stránke TV Joj Topstar.noviny.sk.

Najnovšie Články