Denná Tlač

Pánska letná móda – ako vybrať spodné prádlo a plavky?

Pánska letná móda – ako vybrať spodné prádlo a plavky?

Letná sezóna je vždy jedna z tých najžiadanejších. Mnoho atrakcií sa otvára a žiadané sú najmä tie pri vode. Muži sa tiež potrebujú cítiť pohodlne, preto  si kupujú spodné prádlo, ktoré na koži takmer nie je ani cítiť a dá sa nosiť pod všetkým. Či ste v meste a máte na sebe spodné prádlo, alebo pri bazéne či v mori s plavkami, musíte sa cítiť dobre, nemať zlý pocit, ktorý by vám len zbytočne narušil pracovný, školský alebo inak vyplnený deň. Ľudia sa totiž prezliekajú denne a nielen u seba doma. Niekto chodí na športový tréning, niekto na plaváreň, wellness alebo na iné aktivity, kde je nutné prezliekanie. Myslite občas aj na to, že nikdy neviete, kto vás môže vidieť a zobrať si od vás príklad. Niekomu zlepšíte deň a inšpirujete ho tiež ku kúpe farebných alebo inak dizajnových plaviek či ku kúpe odviazanejšieho pásikavého alebo naopak značkového a kvalitného spodného prádla.

Veľmi obľúbeným prádlom začali byť pánske boxerky, ktoré sú elastické. Priliehavé na stehná, zadok a všetko ostatné, netreba sa teda báť, že by ste sa cítili nekomfortne aj v krátkych nohaviciach. Sú totiž skvelo anatomicky tvarované. Nosiť ich je moderné a môžu zapôsobiť aj na ostatných okolo vás. Ako? Jednoducho, sú zábavné a existujú rôzne motívy, či už elegantné, alebo mladistvé, a to aj vďaka známym značkám. Kvalitný materiál je prioritou, preto sa netreba obávať nejakej negatívnej reakcie s kožou. Dobré boxerky tiež spoznáte tak, že vám v nich nebude príliš teplo a zároveň ani zima, pretože sú vzdušné a spĺňajú presne to, na čo sú určené. Na celodenné nosenie za každého počasia. Čo sa týka materiálu, jedným z najspoľahlivejších je látka zo 100 % bavlny. V prípade, že máte v obľube elastické spodné prádlo, poslúžia vám boxerky z bavlny doplnené elastanom. Okrem uvedených sa boxerky vyrábajú aj zo syntetických materiálov. V závislosti od kvality sú vhodné predovšetkým na športové aktivity, je však dôležité dbať na to, aby boli vzdušné a dobre odvádzali pot. V opačnom prípade môžu v niektorých prípadoch vyvolať podráždenie kože.

Nemusia každému vyhovovať boxerky, ktoré sú priliehavé. Niekto má rád ešte aj klasické pánske trenírky. Ide len o pocit pohodlnosti. Motív, farbu a prakticky aj všetko ostatné viete nájsť rovnaké, takže by ste neboli o nič ochudobnení. Trenírky sa nemusia použiť len ako spodné prádlo pod nohavice, ale aj na spanie. V lete totiž páni určite odhodia čo najviac kusov oblečenia, aby sa v horúčavách dokázali pokojne a dobre vyspať. Trenírky nie sú dnes tak obľúbené ako v minulosti, ale dostávajú sa znova do popredia, vyzerajú znova moderne a rozhodne ich nenosia len starší muži.

Pánske plavky sú tak často používané, že by ste ich všade mohli nájsť obrovské množstvo. Existuje aj niekoľko druhov. Moderné sú šortky, ktoré pôsobia ako krátke nohavice a na rekreačné kúpanie sú dostatočné. Vyzerajú taktiež moderne a štýlovo nielen na mladých ľuďoch, ale sú vhodné aj pre mužov v strednom či zrelšom veku. Okrem toho, že ich využijete na plávanie, hodia sa tiež ako nohavice na prechádzku počas teplého letného večera. Ak ale nechcete takto voľné plavky vo vode, siahnuť môžete aj po boxerkovom type plaviek. Ide prakticky o rovnaký strih a dizajn ako majú klasické boxerky, ale tieto sú samozrejme vyrobené tak, aby sa použili ako plavky. Ďalej poznáme tiež slipový typ plaviek. Tie zvýrazňujú postavu a sú uprednostňované predovšetkým mužmi, ktorí sa radi popýšia svojou postavou. Nie sú však veľmi vhodné pre mužov objemnejšej postavy alebo pre tých, ktorí trpia nadváhou.

Našťastie je dnes už jednoduché nakupovať na internete. Veľkosť zistíte jednoducho. Môžete sa doma zmerať pomocou metra alebo podľa nohavíc, ktoré nosíte. Jednoducho kliknete na všetky plavky, boxerky alebo trenky, ktoré sa vám páčia a objednáte. Najlepšie je, že vám prídu až domov a nemusíte nikam chodiť vy osobne. Možno by totiž pre vás nebolo pohodlné kupovať ich osobne v kamennej predajni. Skúšať si ich vo väčšine prípadov predsa len aj tak nesmiete.

Informačný servis

Najnovšie Články