Denná Tlač

Donáška jedla v Bratislave? Rýchlo a pohodlne cez apku v mobile

Donáška jedla v Bratislave? Rýchlo a pohodlne cez apku v mobile

Viete si predstaviť život bez smartfónu? Pre väčšinu z nás je smartfón viac ako len zariadenie na telefonovanie. Každý deň v ňom využívame množstvo aplikácií – o dôvod viac mať vždy poruke aj aplikáciu na spoľahlivú donášku jedla v Bratislave či iných slovenských mestách.

Vyhľadávanie cez Google a čítanie recenzií dnes už nie je in. V aplikácií foodora nájdete za pár sekúnd všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si vybrali:

Dokonalý chuťovo vyvážený hamburger, chrumkavá talianska pizza, pikantné chute Ázie – doprajte si to, na čo práve máte chuť. Žiadne obmedzenia, len vy a vaša objednávka odoslaná za pár sekúnd.

A prečo nie? Je to jednoduché, rýchle a pohodlné. Objednávku môžete vytvoriť kedykoľvek, keď na vás príde hlad. Nemusíte čakať, kým prídete domov či do práce, v aplikácii si pozriete ponuku práve otvorených reštaurácií, vyberiete z menu a po odoslaní už len sledujete priebežný čas doručenia.

Stačí mať internet v mobile a stiahnutú aplikáciu foodora. Tá si naviac po prihlásení pamätá vaše údaje – každá ďalšia objednávka tak bude ešte rýchlejšia.

Možno u vás práve zazvonila neohlásená návšteva alebo vás čaká neplánované rande či večer s kamošmi. Presne pre takéto a mnoho iných podobných situácií, kedy potrebujete rýchlu donášku kvalitného jedla, je tu aplikácia foodora.

Za pár sekúnd si môžete cez telefón vybrať v menu niektorej z bratislavských reštaurácií, nech už ste kdekoľvek – v električke, na ceste z práce alebo v kresle doma na balkóne.

Foodora – rýchla a spoľahlivá donáška jedla v Bratislave.

Ako zistiť, kedy príde kuriér? Pri objednávke vidíte odhadovaný čas doručenia. Zvoliť si môžete aj donášku jedla na neskôr a nenaruší sa tým váš časový harmonogram.

Informačný servis

Najnovšie Články