Denná Tlač

Umožňujú štýlové využitie priestoru a zlepšujú organizáciu zásob

Umožňujú štýlové využitie priestoru a zlepšujú organizáciu zásob

Akýkoľvek priestor, v ktorom vládne chaos a neporiadok, je na bežné fungovanie nevhodný a nepoužiteľný. Udržať si však pri množstve povinností vo svojom osobnom či pracovnom prostredí potrebný poriadok nie je vždy jednoduché, výsledkom čoho sú viaceré problémy. Kovové regály sú na tieto účely ako stvorené, pretože ich vysoká odolnosť, jednoduchá údržba a schopnosť zvládnuť náročné podmienky z nich robia ideálne riešenie pre široké spektrum použití.

Pozrime sa spoločne na výhody kovových regálov a na to, ako môžu optimalizovať využitie akéhokoľvek priestoru a zlepšiť organizáciu jeho zásob.

Kovové regály, ktoré si teraz môžete vybrať aj TU, sú dnes v skutočnosti veľmi obľúbené, čo je spôsobené nielen ich výnimočnou odolnosťou. Nemajú problém s mechanickým, ale ani chemickým poškodením, čo z nich robí ideálnu voľbu do náročnejšieho prostredia vlhkej garáže, pivnice alebo skladu. Vynikajú tiež svojím jednoduchým vzhľadom, ktorý sa hodí pre ľudí preferujúcich jednoduchý industriálny štýl. Regály sa navyše ľahko čistia, čo prispieva k udržiavaniu vysokej úrovne hygieny.

Nielen rohové, ale viaceré kovové regály od Majster Regál využívajú tzv. „plug-in“ zasúvací systém pomocou RIVET uchytenia komponentov. Ten umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž bez potreby špeciálneho náradia, pretože dané komponenty regálu sa do seba vďaka profilom jednotlivých kovových dielcov a nitom kovových nosníkov iba zasúvajú a tvoria tak kostru regálov s pevnými policami. Systém montáže je veľmi užívateľsky prívetivý a šetrí pri inštalácii peniaze aj čas.

Predstavujú optimálne riešenie pre organizáciu a efektívne využitie priestoru v rôznych prostrediach. Všestrannosť a pevnosť celého regálového systému zvyšujú aj špeciálne drevené police.

HDF drevené police sú pre kovové regály vynikajúcim riešením, pretože rovnako ako samotná konštrukcia, disponujú vysokou pevnosťou a odolnosťou. Police boli podrobené záťažovým a kvalitatívnym testom, ktoré potvrdili ich schopnosť zvládnuť veľké zaťaženie a zachovanie stability. Majú hrúbku iba 5 mm, ale vďaka svojej vysokej hustote a pružnosti sú pevnejšie a odolnejšie ako tradičné DTD drevotrieskové police.

Vďaka týmto výhodám sú spomínané police a kovové regály ideálnou kombináciou pre stredné až vysoké zaťaženie úložného priestoru. Ak preto hľadáte jednoduchý spôsob, ako optimalizovať využitie daného priestoru a zlepšiť jeho organizáciu, kovové regály s HDF policami sú tou správnou voľbou.

Informačný servis

Najnovšie Články