Denná Tlač

Trailer veľkofilmu Twisters tvrdí, že strachu nemáme čeliť, ale sa na ňom zviesť

Trailer veľkofilmu Twisters tvrdí, že strachu nemáme čeliť, ale sa na ňom zviesť

Pripravte sa na poriadne tornádo… A keby len jedno! 18. júla 2024 príde do kín pokračovanie filmu Twister, jedného z najúspešnejších katastrofických trilerov všetkých čias. Novinka ponesie názov Twisters, čo vďaka použitiu anglického množného čísla naznačuje, že sa môžeme tešiť hneď na niekoľko tornád. Nedávno zverejnený trailer potvrdzuje očakávania a sľubuje akciou nabitý letný veľkofilm.

V centre pozornosti budú aj tentoraz takzvaní lovci tornád, pôjde však o nové nebojácne postavy. Nemajú strach z obávaného poveternostného fenoménu, naopak – majú s ním bohaté skúsenosti a možno sa im tentoraz podarí otestovať prístroj, ktorým môžu tornádu „zakrútiť krkom“. Aby ho vyskúšali v praxi, budú musieť riskovať vlastné životy vo vťahujúcich víroch tornád, medzi poletujúcimi troskami budov a padajúcimi veternými turbínami… O dychvyrážajúce akčné momenty podľa prvých záberov skutočne nebude núdza.

V hlavných úlohách sa predstavia herečka Daisy Edgar-Jones, ktorá zažiarila vo filme Kde raky spievajú či v seriáli Normálni ľudia, a jej čoraz populárnejší herecký kolega Glen Powell, aj slovenskému publiku známy z filmov Top Gun: Maverick či Miluje ma, nemiluje ma.

Dvojicu budú dopĺňať Anthony Ramos (Transformers: Monštrá sa prebúdzajú), Brandon Perea (Nie, nie), Kiernan Shipka (Sabrinine desivé dobrodružstvá), Sasha Lane (Loki), Maura Tierney (Pohotovosť) či David Corenswet (budúci Superman vo filme Superman: Legacy).

Katastrofický triler Twisters, ktorý tvrdí, že strachu nemáme čeliť, ale sa na ňom zviesť, v júli do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Informačný servis

Najnovšie Články