Denná Tlač

Pripravte sa na leto! S týmito vecami zažijete skvelé leto

Pripravte sa na leto! S týmito vecami zažijete skvelé leto

Aj keď to vonku zatiaľ nevyzerá, leto je predo dvermi. Máme pre vás niekoľko tipov ako si vychutnať leto doma s rodinou, pri vode či na chate s priateľmi.

Rozoznať kvalitné slnečné okuliare nie je jednoduché. Prvou nápoveďou kvality môže byť zafarbenie sklíčok. Ak preferujete svetlé sklíčka, ide skôr o „mestské okuliare“. Majú totiž veľkú priepustnosť svetla. Odporúčame tak skôr tmavšie odtiene. Všímajte asi aj označenie na straničkách alebo sklíčkach. Zväčša tam býva vymedzené, či ide o polarizačné alebo prizm okuliare. Neoznačené okuliare môžu byť taktiež vhodné. V takom prípade by vám predajca mal objasniť všetky ich funkcie a vlastnosti. Samozrejmosťou je aj ochrana pred UV žiarením. Kvalitné slnečné okuliare by vás mali chrániť nielen pre UVA alebo UVB žiarením, ale aj pred nebezpečnejším UVC variantom.

Opaľovací krém je dnes už nerozlučnou súčasťou každého letného výletu. Ak plánujete leto stráviť na Slovensku, stačí vám ochranný faktor SPF 20. V prípade pobytu pri mori by ste mali siahnuť po silnejšom faktore až do hodnoty SPF 50. Aby ste svoju pokožku pripravili na slniečko, odporúčame vám pred dovolenkou užívať betakarotén. Mnohí z nás sa dopúšťajú častej chyby a počas leta zabúdajú na svoje pery. Nemal by vám tak chýbať balzam na pery s UV filtrom. Opaľovací krém nanášajte na telo minimálne 15 až 20 minút predtým, ako sa vyberiete na priame slnko. Vyhýbajte sa silným a priamym slnečným lúčom medzi 11. až 15. hodinou. Po celodennom pobyte vonku je pokožka vyčerpaná, nezabúdajte ju preto dostatočne hydratovať mliekom po opaľovaní.

Vybrať si plavky je neraz veľké umenie. Mali by totiž zakryť všetky nedokonalosti tela a súčasne by mali byť čo najviac trendy a štýlové. Páni to majú omnoho jednoduchšie. V prípade trenkových, boxerkových alebo slipových plaviek nie je čo riešiť. Dámy to majú náročnejšie. Aby plavky vyzerali na vás skutočne sexi, musia dobre sedieť presne vášmu typu postavy. Nedokonalosti tela môžete schovať menšími vzormi, riasením či tmavšími farbami.

Chystáte sa k moru či len do prírody, na chatu, alebo výlet? Sledujte pritom svoju TV kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí mať internetové pripojenie od ľubovoľného operátora. Na sledovanie vašej TV môžete využiť svoj  mobil, tablet, počítač, notebook, Smart TV či Lepšia.TV box. Rovnako si nelámte hlavu s dlhými zmluvami či pokutami za skoršie vypovedanie zmluvy. Lepšia.TV ponúka 115 televíznych staníc vrátane prémiových kanálov. Vyskúšať tento balík môžete úplne bez záväzkov. Pokiaľ by ste neboli spokojný, môžete službu kedykoľvek zmeniť, alebo zrušiť. A to bez akýchkoľvek pokút či poplatkov. Ponuka v sebe zahŕňa aj archív televíznych staníc 30 dní spätne. Lepšia.TV sa rozhodla ponúknuť až 100-dňový archív pre seriály a dokumenty vybraných TV kanálov Súčasťou služby je nahrávanie programu či pretáčanie reklám. Niektorých môže zaujať aj to, že v tejto službe je zahrnuté aj počúvanie viac ako 20 000 rozhlasových staníc z celého sveta. Vyložte si nohy a nechajte sa zabaviť nekonečným výberom filmov, seriálov ktoré máte radi. S Lepšia.TV vám nič neunikne. Je pritom jedno či si zavolajte priateľov a urobíe si letné kino alebo ležíte na pláži pod slnečníkom.

www.lepsia.TV

Informačný servis

Najnovšie Články