Denná Tlač

Nebaví ma žiť a bez pomoci nezídem schody. Americkú herečku ničí desivá choroba

Nebaví ma žiť a bez pomoci nezídem schody. Americkú herečku ničí desivá choroba

Americká herečka Christan Applegate, ktorá je známa zo seriálu Ženatý so záväzkami, už niekoľko rokov bojuje s vážnym ochorením. Najprv mala rakovinu prsníka, ktorú sa jej podarilo prekonať. Dala si odstrániť prsníky, vaječníky a vajíčkovody, ale v roku 2021 jej bolo diagnostikované autoimunitné ochorenie – skleróza multiplex.

Ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk, podporu našla u svojej kolegyne Jamie Lynn Sigler, s ktorou majú podcast MeSsy. V najnovšom diely sa priznala, že trpí depresiou.

„Nebaví ma žiť. Nebaví ma to. Už ma nebavia veci,“ hovorí 52-ročná Applegate a tiež, že je „veľmi nahnevaná na svoju chorobu“. Zároveň spomenula svoje tohtoročné vystúpenie na udeľovaní cien Emmy, keď ju na pódium priviedol moderátor Anthony Anderson. Bol to pre ňu najťažší deň v jej živote.

„​Začalo to o 11. dopoludnia a domov som sa vrátila až o večer pol desiatej. Myslím, že som potom dva dni spala. Nevedela som fungovať,“ priznáva herečka.

„Momentálne som v depresii, akú som myslím nepociťovala už roky. Nikdy nie je dobrý deň, máš len pos*ané dni. Bez pomoci nezídeš schody, máš problém sa osprchovať, cítiš sa osamelá. Fakt ma to nebaví,“ opísala problémy, s ktorými musí zápasiť.

Plánuje ísť k psychoterapeutovi, hoci sa mu vyhýba odvtedy, čo jej diagnostikovali RS. Pomáha jej humor a rada si zo seba uťahuje. Jej priateľka ju však povzbudila, že niekedy je dobré si aj poplakať a odborník jej dokáže zmierniť psychické trápenie.

Najnovšie Články