Denná Tlač

Najlepší burger v Bratislave: ktoré podniky si zamilujete?

Najlepší burger v Bratislave: ktoré podniky si zamilujete?

Prémiové hovädzie mäso v chrumkavej žemli s omáčkou podľa tajného receptu šéfkuchára. Precízne vyskladaný a chuťovo vyladený hamburger z najlepších čerstvých surovín, to je láska na prvé zahryznutie. Vyberiete si ten s dvojitým syrom, pikantný s jalapeño papričkami alebo klasiku s opečenou slaninkou?

Kvalitný burger a Bratislava patria k sebe. Ak máte radi túto americkú pochúťku, BeAbout, Roxor aj Estévečku už určite poznáte. Toto je náš tip na päť ďalších unikátnych podnikov, ktorých burger patrí k tým najlepším, aké v hlavnom meste ochutnáte.

Autentický „foodtrack” hľadajte na parkovisku známeho obchodného reťazca v bezprostrednej blízkosti Štrkovca. Ponúka poctivé suroviny a vyváženú kombináciu chutí. Špeciál týždňa alebo niektorý z hamburgerov zo stálej ponuky vám priamo k dverám privezie foodpanda.

Prejdete sa do centra pod Michalskú bránu alebo sa radšej pohodlne doveziete autom na Krajinskú? Hoci menu nie je rovnaké, jedno je isté. V oboch podnikoch FatLouis na vás čaká šťavnatý burger, ktorý stojí za ochutnanie.

Dáte si Ružinov, Devín alebo Slavín špeciál? Bratislava burger nájdete v Petržalke v blízkosti obľúbeného kúpaliska Matadorka. Ak to máte od ruky, využite rýchlu a spoľahlivú donášku, ktorá vám váš obľúbený burger privezie do školy, práce aj domov.

Máte chuť na zlatý burger? Zastavte sa na Šafku a vychutnajte si ho v štýlových čiernych rukavičkách. Originálny koncept, ktorý chce pozdvihnúť street-food v Bratislave o úroveň vyššie, nemôžeme vynechať.

V tejto burgrárni si vychutnáte americkú klasiku aj zaujímavé netradičné kombinácie, napríklad hamburger so slaninovým džemom. Konn Foodbar s chutným menu a príjemnou obsluhou nájdete v Tatracity, na Mlynských Nivách a v petržalských Slnečniciach.

Nevolajte kamošom, ktorý burger je najlepší. Jednoducho kliknite nawww.foodpanda.sk a vyberte si jeden z týchto top podnikov. Spoľahlivý a rýchly kuriér vám ho doručí domov aj do práce.

Informačný servis

Najnovšie Články