Denná Tlač

HillVital znamená byť zdravý. Pomôžeme vám vyriešiť zdravotné problémy prírodnou cestou

HillVital znamená byť zdravý. Pomôžeme vám vyriešiť zdravotné problémy prírodnou cestou

HillVital nie je na slovenskom trhu nováčikom. Prepájame silu byliniek s najnovšími vedeckými objavmi. Výsledkom sú produktové rady najvyššej kvality určené na zdravotné ťažkosti rôzneho charakteru.

Na trhu dnes už existuje množstvo značiek prírodných produktov. Mnohé z nich sa pýšia bylinným zložením a vynikajúcimi účinkami na zdravie. Prečo by ste si mali vybrať práve značku HillVital?

Nosné produkty tvoria balzamy so 100 % prírodným zložením. Kľúčové sú práve prírodné extrakty spracované do jemného zloženia, ale so silným účinkom. Dbáme na starostlivú manipuláciu s nimi, uskladnenie a spôsob spracovania. Len tak sa v prírodných produktoch dokážu zachovať všetky ich zdraviu prospešné účinky, ktoré fungujú a zároveň sú citlivé k vášmu telu.

Byliny použité v produktoch konzultujeme s odborníkmi z oblasti prírodného liečiteľstva, dermatológie a kozmetiky. Výsledkom tohto spojenia sú unikátne bylinné receptúry, ktoré spĺňajú štandardy najvyššej kvality ocenené certifikátmi. Takto ocenenými produktami sú Master balzam, Varikoflex či Maximum.

Byliny liečia už tisícročia. Sú silné a bohaté na pozitívne účinky. Preto dbáme na ich precíznu receptúru. Starostlivosť o citlivú pokožku býva často problematická. Naše mydlá a balzamy na podporu liečby psoriázy, rosacei či ekzému majú špeciálne navrhnuté zloženie pre problematickú pokožku. Nezameniteľnú silu prírody v našich produktoch pocítite na vašom zdraví a psychickej pohode.

Trápi vás reuma, artróza či bolesti kĺbov, svalov alebo chrbta? Vyberte si zo širokého spektra našich produktov, ktoré uvoľnia napäté svaly a tlmia bolesť a opuch kĺbov.

Jarná, jesenná či zimná prevencia je základ dlhodobého zdravia. U nás nájdete množstvo čajov a vitamínov na celoročnú podporu organizmu, a tiež balíček imunity. Nečakajte kým vás oslabený organizmus položí do postele, dajte mu možnosť obrany.

Aby starostlivosť o zákazníka bola komplexná, zaradili sme do predaja aj prírodnú kozmetiku, ktorá sa stará o krásu a zdravie celého tela. V ponuke HillVital nájdete obľúbené produkty na starostlivosť o vaše telo, pokožku a vlasy.

Parabény, umelé farbivá či pridané vône u nás nemajú miesto. Pracujeme s láskou k prírode a vášmu telu. HillVital dôveruje prírodným cestám a spracúva miestne byliny s umom a citom k prírodnému bohatstvu. A to v certifikovanej kvalite.

Spolu s nami sa o váš dobrý pocit postarajú značky, s ktorými zdieľame rovnakú filozofiu, prírodné zloženie. Sú nimi LUUV, Julamedic, Olivie, Sirupo, Mea Natura, Masticha a Spoožva. Nájdete ich medzi našimi novinkami.

Teraz vás od starostlivosti s láskou delí už len jeden klik.

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Najnovšie Články