Denná Tlač

Herec chránil svojho kolegu, keď ho zastrelili. Matka prehovorila o detailoch jeho vraždy

Herec chránil svojho kolegu, keď ho zastrelili. Matka prehovorila o detailoch jeho vraždy

Hereckým svetom ešte 26. mája otriasla tragická smrť Johnnyho Wactora, ktorého zastrelili v uliciach Los Angeles maskovaní zlodeji. Herec bol známy vďaka role Branda Corbina v telenovele General Hospital, zahral si aj v seriály Westworld, NCIS či Myšlienky zločinca.

Z jeho smrti sú zdrvení jeho mladší bratia spolu s mamou. Práve tá ​v rozhovore s korešpondentom NBC News Morganom Cheskym hovorila o svojom smútku a bolesti, ako informovala TV Joj na stránke Topstar.noviny.sk.

„Ako rodič nikdy neočakávate, že pochováte dieťa,“ povedala s tým, že jej syn je v očiach hrdina. Svojim telom totiž chránil pred streľbou svojho kolegu. „Som vďačná, že ten človek je v poriadku – a že keď syn zomrel, nebol sám,“ dodala.

Opísala aj celú situáciu, čo sa v osudnú noc stalo. Nakoľko Johnny Wactor sa nedokázal uživiť z menších rolí, tak pracoval v bare centre mesta. Okolo druhej v noci odtiaľ odchádzal z kolegom, keď pri jehoodstavenom aute uvidel nejakú osobu.

„Hej človeče, odťahuješ moje auto,“ zvolal na osobu, pretože si vraj myslel, že mu ho idú odtiahnuť. Keď sa k hercovi muž obrátil, zistil, že má na tvári masku. O 3:25 prijalo policajné oddelenie LAPD telefonát o obeti streľby, ako uviedlo pre NBC News.

Mužovi so strelnou ranou hneď začali pomáhať a záchranná zdravotná služba ho previezla do nemocnice, kde ho však vyhlásili za mŕtveho. Polícia naďalej pátra po páchateľoch s maskami a v tmavom oblečení.

Najnovšie Články