Denná Tlač

Denný krém Nivea

Denný krém Nivea

Rad denných krémov Nivea ponúka niekoľko produktov, ktoré uspokoja najrozmanitejšie potreby ľudskej tváre. Špeciálne receptúry pomáhajú pri starostlivosti o rôzne typy pokožky. Denný krém Nivea je navyše schopný zvlhčovať, osviežovať, upokojovať, bojovať proti vráskam a akné a matovať pokožku.

Mráz a slnko vysušujú pokožku tváre a počas dňa jej chýba vlhkosť. Nivey Pure & Natural hydratačný denný krém pomôže udržať vašu pokožku sviežu po celý deň. Pri dennom používaní tohto zvlhčujúceho krému sa pokožke vráti prirodzený a zdravý vzhľad.

Môžu za to aktívne prírodné zložky, z ktorých krém pozostáva – 95% aloe vera a arganový olej. Aloe Vera je obzvlášť cenná, pretože jej PH faktor je podobný parametrom ľudskej pokožky. Šťavnatá dužina tejto rastliny ju dobre zvlhčuje a upokojuje. Vďaka bohatému obsahu vitamínov, aminokyselín, minerálnych solí a cenných enzýmov je aloe obľúbenou zložkou mnohých výživných denných krémov značky Nivea https://makeup.sk/brand/31901/.

Arganový olej je cenený pre vysoký obsah vitamínu E a polynenasýtených kyselín. Tento komplex je schopný nielen zvlhčiť pokožku, ale aj vyhladiť jemné vrásky.

Pre suchú a citlivú pokožku je Nivea Pure & Natural upokojujúci denný krém ideálny. Tento denný krém Nivea Moisturizer je vyrobený z arganového oleja a harmančeka, ktoré obsahujú flavonoidy a esenciálne oleje.

Krém s názvom „Matte Perfection“ je skutočným vynálezom pre mastnú pokožku. Dodá jej potrebnú hydratáciu na celý deň a pokožka sa nebude lesknúť.  Matujúci denný krém Nivea dodáva mastnej pleti špeciálnu ochranu a starostlivosť. Na jeho výrobu boli vybrané dva extrakty: ryža a citrónová tráva. Ryža osviežuje pokožku, aktivuje v nej metabolické procesy a vyhladzuje vrásky. Krém s takýmto extraktom sa rýchlo vstrebáva a chráni pokožku pred vonkajším prostredím po dlhú dobu. Citrónová tráva je jedinečné antiseptikum, ktoré chráni pokožku pred infekciami.

Akné nie je prekliatím mladistvých. Z rôznych dôvodov sa môže objaviť po 20. alebo 30. roku života. Pre takéto prípady vyvinula Nivea špeciálny krém s obzvlášť ľahkou textúrou bez olejov. Tento denný krém proti akné účinne bojuje s nedokonalosťami pokožky vďaka extraktu z magnólie, ktorý sa extrahuje z kôry rastliny. Znižuje citlivosť pokožky na účinky nepriateľského prostredia, upokojuje ju a zmierňuje podráždenie. Pokožka je viditeľne hladšia a čistejšia, bez čiernych bodiek a akné, a zároveň ju dlhodobo hydratuje.

Bylinné fytoncidy v dennom kréme na akné Nivea jednoducho eliminujú baktérie, ktoré prispievajú k vzniku akné. Je dôležité, aby krém neobsahoval zložky, ktoré sú agresívne pre pokožku a neupchával póry.

Informačný servis

Najnovšie Články