Denná Tlač

Barebells prináša na slovenský trh oficiálne najjemnejšie proteínové tyčinky s príchuťou čokolády a slaného karamelu

Barebells prináša na slovenský trh oficiálne najjemnejšie proteínové tyčinky s príchuťou čokolády a slaného karamelu

Švédska značka s najpredávanejšími proteínovými tyčinkami opäť posúva svoje produkty na inú úroveň. Ak ste si mysleli, že Barabells už nemôžu chutiť lepšie – prichádzajú na trh s najjemnejšími proteínovými tyčinkami, aké ste kedy ochutnali. Zoznámte sa s novinkami: Caramel Choco a Salted Peanut Caramel, ktoré si vás získajú lusknutím prstov.

„Prinášať ľuďom zdravú a výživnú alternatívu maškrty, ktorá dokáže zlepšiť deň a uspokojiť chuť po sladkom je pre nás výzva, ktorú radi pravidelne zdolávame. Najnovšie tyčinky majú všetko. Jemnosť, chuť a textúru po akej človek túži. Každá z nich dokonca obsahuje 16 g bielkovín a nulový obsah pridaného cukru,“ hovorí Rebecca Müller, Marketing Manager v spoločnosti Barebells.

Spoločnosť Barebells neustále pracuje na tom, aby na trh dostali kvalitnejšie a originálnejšie proteínové tyčinky, ktoré si môže bez výčitiek dopriať každý fanúšik zdravého životného štýlu. Vďaka tomu od roku 2016 pravidelne prichádzajú s originálnymi príchuťami zdravých maškŕt s rovnako jedinečnými dizajnami obalov, ktoré len tak neprehliadnete.

Široký sortiment značky Barabells je pre vrcholových športovcov, ale aj bežných ľudí dostupný v takmer 40 krajinách po celom svete. K proteínovým tyčinkám s vysokým obsahom bielkovín pribudli dve nové príchute, ktoré budú dokonalým „snackom“ kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa.

Ani nízky obsah sacharidov a kalórií neuberá tyčinkám Barebells na ich mimoriadne lahodnej chuti, ktorá si vás získa už po prvom zahryznutí. Zoznámte sa s novinkami, ktoré okrem sladkého potešenia splnia svoju funkčnú úlohu a dodajú telu potrebné bielkoviny obsiahnuté v jednej tyčinke.

Barebells Caramel Choco je proteínový nováčik, ktorý pod polevou z mliečnej čokolády ukrýva neodolateľný sladký karamel a jemnú čokoládovú náplň. Kombinácia karamelu a čokolády v oveľa jemnejšej konzistencii je zárukou, že už nebudete chcieť siahnuť po inej maškrte. Barebells Salted Peanut Caramel si zas získa vaše srdce pokiaľ ste fanúšikom nadýchanej karamelovej plnky v kombinácii so slanými arašidovými kúskami. To všetko pod rúškom mliečnej čokolády, bez akéhokoľvek cukru navyše. Tomu sa hovorí dokonalý sladký kompromis!

Vďaka Premium Brands máte na dosah funkčné proteínové snacky, ktoré vás dobijú potrebnou energiou pred alebo po náročnej fyzickej aktivite.

Okrem toho je Premium Brands s.r.o. výhradným distribútorom škandinávskych značiek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD, prémiových produktov SAL de IBIZA, COCONAUT, Frank Fruities, JOM, True Gum, Turtle, Cocoffee.

Najjemnejšie tyčinky v hre Barebells Caramel Choco a Salted Peanut Caramel si vychutnáte už od 15. februára. Siahnuť po nich môžete vo vybraných predajniach, fitness centrách, ale aj na e-shope Premium Brands.

Viac informácií nájdete na https://www.premiumbrands.sk a www.barebells.com, či na oficiálnom Instagrame @barebellsslovakia

Informačný servis

Najnovšie Články