Denná Tlač

Ako si vybrať štýlový model hodiniek? Pozrite si sprievodcu pre mužov!

Ako si vybrať štýlový model hodiniek? Pozrite si sprievodcu pre mužov!

Ak hľadáte dokonalé pánske hodinky, ktoré sa stanú kľúčovým doplnkom vášho outfitu a dokonale vyjadria váš štýl, ste na správnom mieste. Výber hodiniek ovplyvňuje niekoľko faktorov. V prvom rade váš osobný štýl, ďalej to, aké funkcie v hodinkách potrebujete a v neposlednom rade aj to, z akého materiálu by mali byť vyrobené. V tomto sprievodcovi pre mužov nájdete niekoľko tipov a rád, ako si vybrať štýlový model hodiniek presne pre vás.

Hneď v úvode je dôležité zistiť, aký je váš osobný štýl. Patríte medzi mužov, ktorých charakterizuje večná elegancia? V tom prípade by ste mali zvoliť pánske hodinky, ktoré sa hodia najlepšie k elegantnému oblečeniu ako košeľa, sako či elegantné pánske nohavice. Ak ste naopak ležérny typ, pri výbere hodiniek môžete zvoliť klasické hodinky s koženým remienkom alebo digitálne hodinky. Oboje sa skvele hodia k štýlu, ktorý tvoria džínsy, jednoduché tričká, pánske pulóvre či pohodlné tenisky. V prípade, že ste srdcom športovec a najčastejšie nosíte športové oblečenie ako tepláky, mikiny a športovú obuv, voľba je jasná. Zvoľte si hodinky pre športovcov s digitálnym ciferníkom. Práve váš osobný štýl je východiskovým bodom, ktorý vám pomôže s výberom správnych hodiniek. Poriadne zvážte, čo nosíte najčastejšie a čo z vyššie spomenutého vám je najbližšie.

Pri výbere hodiniek je dôležité zvážiť, aké funkcie sú pre vás najdôležitejšie, pretože v závislosti od vašich potrieb a preferencií môže byť niektorá funkcia dôležitejšia ako iná. V tomto kroku je tiež dôležité vychádzať z osobného štýlu. V prípade aktívnych športovcov, sú dôležité funkcie, ktoré nájdete predovšetkým v smart hodinkách. Tieto funkcie vám pomôžu zaznamenať športové aktivity a monitorovať vaše zdravie. Ak ste elegantný typ, hodinky pre vás väčšinou predstavujú len módny doplnok, kde sledujete čas. Preto hľadajte hodinky, ktoré nedisponujú množstvom funkcií, ale spĺňajú predovšetkým tú estetickú. U pánov s ležérnym osobným štýlom je najlepšou voľbou spojenie oboch vyššie spomenutých. Snažte sa nájsť balans, ktorý vám ponúkne to čo hľadáte.

Nezabudnite, že najdôležitejšími funkciami všeobecne sú presnosť a vodotesnosť. Tieto funkcie oceníte najmä pri cestovaní. Ak sa rozhodnete investovať do kvalitných hodiniek, určite si overte, či tieto požiadavky spĺňajú. Na Eobuv nájdete širokú ponuku rôznych pánskych doplnkov a okrem hodiniek či tašiek si môžete vybrať aj štýlový kufor na kolieskach, ktorý nesmie chýbať u žiadneho vášnivého cestovateľa.

Pri kúpe nových hodiniek by ste mali určite zvážiť aj typ materiálu, z ktorého sú ich jednotlivé časti vyrobené. Ak ste rozhodnutý investovať do kvalitných hodiniek, ktoré budú hodnotné aj po rokoch, stavte na zlato či striebro. V prípade, že hľadáte hodinky na bežné nosenie, dobrou voľbou sú hodinky s kvalitným koženým náramkom. Ten môžete farebne kombinovať napríklad s koženým pánskym opaskom.

Informačný servis

Najnovšie Články