Denná Tlač

Ako kombinovať pánske snehule? Pozrite si 3 návrhy outfitov

Ako kombinovať pánske snehule? Pozrite si 3 návrhy outfitov

Výhodou pánskych snehúľ je to, že ich môžete kombinovať s rôznym oblečením. Pokiaľ sa chystáte na lyžovačku alebo plánujete vykonávať iný zimný šport, potom je dôležité zvoliť správny outfit, ktorý vám umožní pohodlne sa hýbať. V tomto prípade je potrebné tiež zvoliť správnu obuv. Pánske snehule sú tou najlepšou voľbou, keďže sú funkčné, zabezpečia dostatočnú tepelnú izoláciu a ochránia pred vlhkosťou. Kombinovať ich môžete s funkčnými nohavicami, bundou, čiapkou a termo oblečením. Nezabúdajte ani na vhodné materiály, ktoré vás musia udržať po celý čas v teple a suchu. To sa týka aj výberu pánskych snehúľ. Tie môžu byť vyrobené z textilu, ale aj prírodnej kože. K športovému oblečeniu však odporúčame zvoliť pánske snehule s hrubou gumovou podrážkou, aby boli vhodné a odolné aj pri vykonávaní zimných športov. Pokiaľ chcete byť na svahu viditeľnejší, zvoľte oblečenie vo výrazných reflexných farbách..

Pánske snehule majú mnoho využití, a preto ich pokojne môžete nosiť aj na bežný deň. Na bežné nosenie odporúčame zvoliť stále funkčné, no zároveň o čosi viac štýlovejšie pánske snehule. To znamená, že nemusíte siahať po topánkach s hrubou podrážkou, aby sa hodili aj na prechádzku po meste. Zvoliť v tomto prípade môžete napríklad svetlú košeľu a sveter, tmavé džínsy a doplniť ich o tmavé pánske snehule. Farba pánskych snehúľ je dôležitým prvkom zimného outfitu a musí byť zohľadnená aj pri výbere oblečenia. Ak siahnete po svetlejších snehuliach, môžete ich skombinovať s tmavšími farbami ako napríklad hnedou, čiernou alebo tmavomodrou. Naopak, tmavé snehule si lepšie sadnú k svetlejším farbám ako napríklad bielej alebo sivej. Nezabúdajte ani na doplnky, ako napríklad šiltovku alebo zimnú čiapku. Outfit, samozrejme, doplňte aj o pohodlnú zimnú bundu. Aby pánske snehule vyzerali dobre v kombinácii s akýmkoľvek outfitom, je potrebné sa o nich adekvátne starať. Preto odporúčame topánky pravidelne čistiť a impregnovať, aby boli chránené pred vlhkosťou a špinou.

Aj napriek tomu, že to znie veľmi nezvyčajne, pánske snehule môžete kombinovať aj s elegantným oblečením. Dôležité je však zvoliť správny typ pánskych snehúľ. V tomto prípade odporúčame zvoliť kožené pánske snehule v tmavých odtieňoch. Takúto obuv následne môžete skombinovať napríklad s klasickými čiernymi nohavicami, bielou košeľou a čiernym dlhým kabátom. Čierne kožené pánske snehule môžu byť tiež doplnené o rôzne detaily a jemne vyššiu podrážku. Bez ohľadu na to, k akému outfitu pánske snehule zvolíte, vždy myslíte na to, aby ste nosili správnu veľkosť topánok. Nekomfortné topánky vám budú spôsobovať bolesť a horšiu stabilitu na akomkoľvek povrchu. Topánky by vám vždy mali správne sedieť a tým vám umožnia aj bezpečnú chôdzu po snehu. Na MODIVO nájdete širokú ponuku oblečenia, obuvi aj doplnkov, a to od pánskych snehúľ až po detské overaly na zimu. Vyberte si aj vy svoj pár pánskych snehúľ a využite zľavy na MODIVO ešte dnes.

Informačný servis

Najnovšie Články